Kurucu

1993 yılında Bolu | Mudurnu’da doğan Muharrem YILDIRIM; 2016 yılında  İstanbul Gedik Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesinden Mimarlık bölüm birincisi ve Güzel Sanatlar Mimarlık Fakülte Birincisi olarak mezun oldu.Öğrencilik döneminde çeşitli ulusal yarışmalara katıldı. Şuan Gedik Üniversitesinde Çift Ana Dal programında İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünde bölüm birincisi olarak devam edip; aynı zamanda Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünde eğitim hayatını sürdürmektedir.

Enerji Kimlik Uzmanı ve C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olarak bu alanlarda da faaliyetlerine devam etmektedir.

2014-2016 yılları arasında TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesinde Üniversite temsilciliğini yürüterek; çeşitli seminer,konferans ve panellerde yer aldı.

2014-2017 yılları arasında çeşitli mühendislik – mimarlık firmalarıyla freelancer olarak çalışıp; kentsel dönüşüm projelerinde rölöve – restorasyon projelerinde ve  riskli bina analizleri süreçlerinde bulundu.

 
Kendi şirketleri olan Yıldırım Yapı Mimarlık ( İç Mimarlık ) şirketinde hem uygulama ve müşteri hizmetleri hem de proje yönetimi konusunda destek vermektedir.
 
error: